HAKKIMIZDA

eren mantı

Biz Kimiz ?

Sadece İstanbul’da, imkansızlıklardan dolayı toplu taşıma araçlarını kullanarak hizmet vermeye başladığımız bu yolda, bugün 30’u aşkın araç filomuzla Türkiye’mizin Marmara, Karadeniz, İç Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde müşterilerimizin daima hizmetindeyiz
Bir ev mutfağında başlayan üretimimize, bugün 2000 m2 kapasiteli fabrikamızda devam ediyoruz. Üretimde kalite her zaman önceliğimiz olmuştur. Bunu sağlayabilmek adına, kaliteyi bozmamak için yıllardır aynı hammadde tedarikçilerimizle çalışmaktayız.
Hammadde kalitesinin son ürün üzerindeki etkisinin bilincinde olan bir işletme modeline sahibiz. Bu bilincimiz doğrultusunda 2018 yılında 1000 büyükbaş hayvan kapasiteli çiftlik yatırımımızı gerçekleştirdik.
Böylelikle mantının ana hammaddelerinden olan eti, kendi çiftliğimizden tedarik etmeye başladık. Böylelikle kalite seviyesini her zaman koruyabilmekteyiz. Bu girişimimizle birlikte sektörde öncü olmaktan da gurur duyarız.

Misyonumuz

Kalite ve hizmetten ödün vermeyerek, müşterilerimizin görüş ve taleplerini her zaman birinci sırada tutarak, biriken tecrübelerimizden faydalanarak, sektördeki lider pozisyonumuzu koruyarak emin adımlarla geleceğe doğru yürümek en önemli misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın hayatlarını kaliteli şekilde kolaylaştıracak yenilikler için çalışmak, yöresel ürünümüz olan mantıyı hem Türkiye hem de Dünya’ya tanıtmak için gelişen teknolojiden ve inovasyonlardan faydalanmak vizyonumuzdur.
 

 

BİZİM ÇİFTLİĞİMİZİ İZLEMEK İSTER MİSİNİZ?